O krematorium

o krematorium

Krematorium Kamińscy

Krematorium KAMIŃSCY to obiekt, który został zaprojektowany i stworzony przede wszystkim z myślą o coraz liczniejszych osobach, które deklarują pragnienie, aby pogrzeb ich lub też Bliskich im osób miał charakter kremacyjny. Zaoferowanie możliwości skorzystania z takiej usługi w tej części województwa dolnośląskiego to wyjście naprzeciw wszystkim tym, którzy wybierając kremację dotychczas musieli udawać się do odległych nieraz miejscowości. Krematorium KAMIŃSCY jest przykładem kompleksu funeralnego, który powstał z najwyższą dbałością o kwestie etyczne i środowiskowe. Stosowanie najlepszych, najbardziej innowacyjnych i bezpiecznych technologii oraz najbardziej zaawansowanych systemów ograniczania emisji CO2, a także innych produktów powstających w procesie kremacji, gwarantuje maksymalną ochronę zdrowia mieszkańców oraz środowiska.

Procedury bezpieczeństwa procesu kremacji

Krematorium KAMIŃSCY wyposażony jest w system nadzoru zintegrowany ze specjalistycznym oprogramowaniem, które weryfikuje prawidłowość każdego etapu: przed, w trakcie i po procesie kremacji, poświadczając jej wykonanie zgodnie z procedurami.

System zapewnia identyfikację ciał Zmarłych, a także pozwala na rejestrację oraz identyfikację każdej trumny i urny, śledząc ich wewnętrzny obieg. Każda czynność jest rejestrowana w ścisłym powiązaniu z danymi zmarłego, co pozwala zagwarantować rodzinie zmarłego jego tożsamość, a następnie integralność prochów. Wykonanie kremacji potwierdzane jest specjalnym certyfikatem.

Proces kremacji trwa zazwyczaj od 75 do 90 minut, w zależności od przypadku.

Pracownicy Krematorium KAMIŃSCY służą profesjonalnym wsparciem zarówno rodzinom w żałobie, jak i przedstawicielom zakładów pogrzebowych, korzystającym z usługi krematorium w Boguszowie-Gorcach. Pozostają oni do Państwa dyspozycji przez całą dobę, gotowi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie mogą się pojawić w tych trudnych chwilach.

Call Now