FAQ

+
Tak. Trumna kremacyjna tym różni się od trumny używanej do pochówków tradycyjnych, że nie posiada metalowych ozdób i okuć, nie jest także lakierowana. Ciało Zmarłego składa się do niej zazwyczaj w tradycyjnym ubraniu. Jeśli Klient ma takie życzenie, można też ubrać Zmarłego w całun.
+
Krematorium KAMIŃSCY pracuje według światowych standardów, przewidzianych dla tego typu obiektów. Od przybycia do krematorium wszelkie czynności wykonywane przy ciele Zmarłego podlegają ciągłej weryfikacji i monitoringowi. Przed wprowadzeniem trumny z ciałem do pieca kremacyjnego następuje ostateczna identyfikacja Zmarłego. Parametry techniczne pieca dają możliwość umieszczenia w nim tylko jednego ciała. Etyka zawodowa, według której postępujemy, nie pozwala nam działać inaczej. Ciało każdego Zmarłego podlega kremacji w sposób indywidualny.
+
Urna z ciałem Zmarłego może zostać pochowana w grobie tradycyjnym ziemnym, w grobie tradycyjnym murowanym lub w kolumbarium. Można ją też dochować do pojedynczego grobu ziemnego nawet przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku tradycyjnego.
+
Tak, w krematorium KAMIŃSCY jest dostępna taka możliwość. Posiadamy specjalne pomieszczenie, z którego można obserwować wprowadzenie trumny do pieca kremacyjnego.
+
Koszt uroczystości pogrzebowej zależy od wielu czynników. Wybór kremacji nie zastępuje ceremonii pogrzebowej. Także w przypadku pogrzebu kremacyjnego niezbędne jest nabycie trumny kremacyjnej, urny czy też – w zależności od indywidualnych życzeń – akcesoriów pogrzebowych. Firma KAMIŃSCY zawsze stara się tak doradzić swoim Klientom dobór usług pogrzebowych, aby był on dopasowany do możliwości finansowych rodziny Zmarłego.

Call Now